Szukaj
Twoje konto
Rejestracja  |  Logowanie
Newsletter ?Zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać od nas informacje o nowych produktach i promocjach na Twój adres e-mail
  
zapisz mnie!
Sklep internetowy (centrala)
(32) 301 20 70
od 8:30 do 16:00
608 673 272
od 8:30 do 16:00

Torian.pl - GaduGadu 682225

GLS_logo
opinie opineo.pl ceneo.pl
okazje.info
allegro.pl

Słucham swoich Klientów

Dobre produkty - sklep Torian

Opinie o torian.pl na Nokaut.pl zrobzakupy.pl Opinie o P.H.U Mist s.c T.Toczyński W.Golec A.Gryguś Rzetelna Firma

Zakupy na raty
w sklepie fotograficznym Torian
E-raty Żagiel
Strona Główna » Produkty » Aparaty cyfrowe »

Panasonic DMC-TZ30 (czarny)

Produkt z 16 w kategorii Aparaty cyfrowe » Aparaty cyfrowe

Nazwa:
Panasonic DMC-TZ30 (czarny)
Producent:
Panasonic
Cena PLN:
922.00
Oblicz Ratę Żagiel
Można do tego produktu dokupić zalecane przez nas produkty do kompletu. Zostaną wyświetlone do wyboru po umieszczeniu produktu w koszyku. Można je też wyświetlić klikając w zakładkę 'Zalecane akcesoria'

PANASONIC LUMIX DMC-TZ30 wyposażony jest w ultra szerokokątny (24 mm) obiektyw LEICA DC z 20x optycznym zoomem (odp. w ap. 35 mm: 24-480 mm), w którym zastosowano technologię wielokrotnego pokrywania soczewek nanocząsteczkowymi powłokami, co minimalizuje występowanie zamgleń i rozbłysków na obrazie. Niezależnie od wszechstronnego zakresu zoomu, nowa konstrukcja obiektywu pozwala po złożeniu w całości ukryć go wewnątrz płaskiej obudowy aparatu. 20x zakres zoomu optycznego można jeszcze podwoić korzystając z funkcji inteligentnego zoomu. Jest to zaawansowana funkcja powiększania obrazu, wykorzystująca przetwarzanie cyfrowe, gwarantujące minimalne zniekształcenia obrazu, dzięki wykorzystaniu zalet technologii inteligentnej rozdzielczości.

Przetwornik MOS o rozdzielczości 14,1 megapiksela: zapewnia dużą szybkość przetwarzania sygnału oraz zapis obrazu z wysoką czułością, umożliwiając korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji. Pozwala on wykonywać zdjęcia seryjne w pełnej rozdzielczości z szybkością 10 klatek na sekundę oraz nagrywać filmy Full HD. Doskonały stosunek sygnał/szum (S/N) przetwornika MOS oraz zastosowany w procesorze obrazu Venus Engine system inteligentnej redukcji szumów, pozwalają zapisywać zdjęcia i filmy o wyjątkowej czystości obrazu z różnymi ustawieniami czułości, od niskiej do bardzo wysokiej. DMC-TZ30 posiada również autofokus Light Speed AF, ustawiający ostrość w czasie 0,1 s, co pomaga uchwycić nawet najbardziej ulotne okazje do wykonania zdjęć.

DMC-TZ30 może nagrywać filmy Full HD w formacie 1920 x 1080 50p pikseli, zapisywane w progresywnym formacie AVCHD. Dzięki rozbudowaniu zapisu Full HD do pełnoklatkowego, szybko poruszające się obiekty lub drobne szczegóły odtwarzane są jeszcze wyraźniej. DMC-TZ30 może również nagrywać filmy w formacie MP4, który jest powszechnie wykorzystywany w komputerach osobistych. Filmy posiadają wysokiej jakości dźwięk uzyskiwany dzięki funkcji Dolby® Digital Stereo Creator, funkcji redukcji szumów oraz funkcji automatycznego eliminowania szumi wiatru.

DMC-TZ30 umożliwia skopiowanie na kartę pamięci SD z dołączonej płyty DVD mapy określonego miasta. Na płycie tej znajdują się szczegółowe mapy około 90 krajów z całego świata w skali 1:25 000 lub większej. Geooznakowane zdjęcia są automatycznie porządkowane, tak że można je wyświetlać na mapie, dzięki czemu łatwo odświeżyć swoje wspomnienia podążając po śladach wyświetlanych na mapie przewijanej na ekranie aparatu. Zastosowana a aparacie LUMIX funkcja GPS wyświetla również nazwę kraju/regionu, stanu/prowincji/okręgu, metropolii/miasta/wsi oraz lokalizacji.

System POWER O.I.S. (optyczny stabilizator obrazu): zapewnia podwójną skuteczność w porównaniu do stabilizatora obrazu MEGA O.I.S. Jest on szczególnie efektywny w przypadku drgań o niskiej częstotliwości, które fizycznie powstają podczas naciskania przycisku migawki lub fotografowania w nocy z małą szybkością migawki. Otrzymujesz jasne zdjęcia bez rozmyć nawet w przypadku fotografowania z niską szybkością migawki, aparatem trzymanym w rękach. Tryb aktywny skutecznie eliminuje rozmycia podczas nagrywania filmów, co szczególnie przydaje się podczas nagrywania w ustawieniu szerokokątnym podczas spaceru lub zabawy z dziećmi.

TAGI: Kompakty Panasonic, Aparaty Panasonic, Aparaty cyfrowe